Reede, jaanuar 16, 2015
 

Kärdla valib spordikoondist

Vallasisene linn Kärdla komplekteerib esindusvõistkonda veebruaris Valgamaal peetavatele 31. Eesti linnade talimängudele. Hiiu valla haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Tiia Liibert ütles, et linna osavõtt talimängudest on otsustatud ja vahendid olemas, võistkonna koostamise ettepanek on tehtud Hiiu valla spordiaktivistile Ülle Paasoja.
Paasoja rääkis, et praeguseks on olemas naiste ja meeste korvpallivõistkonnad, kabetajad ja mäesuusatajad. Veel on vaja murdmaasuusatajaid, maletajaid ja lauatennisiste. Viimasel kahel alal on nõutud neljaliikmeline võistkond: naine ja mees ning 1999. või hiljem sündinud poiss ja tüdruk.
Ülle Paasoja ütles, et linlased, kes valmis neil aladel võistlema, on oodatud ühendust võtma tema meilil ylle.paasoja@mail.ee hiljemalt 12. veebruariks.
Tiia Liibert märkis, et mullu males ja lauatennises Kärdla esindajaid leida ei õnnestunud. Võrdluseks, et mäesuusatamises oli väljas koguni neli sportlast, kes tõid linnale sel alal neljanda koha. Sama tulemus oli kabes. Teise koha saavutas Kärdla esindus naiste korvpallis ja murdmaasuusatamises, korvpallimeeskond oli kümnes. Kokkuvõttes saavutati väikelinnade seas Elva ja Paide järel kolmas koht.                KADI LAID

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411