Reede, jaanuar 16, 2015
 

Hiiu võrkpallinaiskond oma regioonis võidukas

KRISTJAN OJASOO
Hiiu Teed 2 naiskond võitis võrkpalli rahvaliiga C-tugevusgrupi Kesk-Lääne regiooni ja läheb kokku Lõuna regiooni kolmanda naiskonnaga.
Hiiu naised alustasid hooaega võrkpalli rahvaliigas edukalt. Hiiu Teed 2 naiskond kogus C-tugevusgrupis Kesk-Lääne regioonis maksimumpunktid ja on regiooni liider. Järgnevad Abja/Halliste, Vaigutajad, Tarvastu ja Käru naiskonnad.
Regioonimängudel võeti viimati pühapäeval võõrsil mõõtu Viljandi maakonna Vaigutajate naiskonnalt. Vastane alistati oma kodusaalis 3:1 (25:23, 25:15, 20:25 ja 25:9).
“Andsime ära vaid ühe geimi ja seda ka vaid tänu oma eksimustele,” ütles naiskonna kapten Marge Vähter. “Eriliselt kiidan Siret Sahtelit ja Evely Kullamägi: Siret tõstis ära igast kohast ja Evely lõi ära igast kohast!,” lisas naiskonna liige Kristi Linkov.
Hiiu Teed 2 mängis pühapäeval koosseisus: Marge Vähter, Kristi Linkov, Anne-Ly Kõmmus, Piret Põllu, Janne Nurk, Siret Sahtel ja Evely Kullamägi.
Edasi lähevad hiidlased kohamängudes kokku Lõuna regiooni kolmanda koha naiskonnaga SK Urvaste Võrumaalt.
Hiiu- ja Võrumaa naiste vahel peetakse enne 16. veebruari kaks kohtumist, üks kodus ja teine vastase kodusaalis.
“Täname toetajaid Hiiu vallavalitsust ja OÜd Hiiu Teed. Eriliselt tänulikud oleme aga Kristjan Ojasoole, kes oli nõus meile bussijuhiks olema,” ütles Marge Vähter meenutades, millised olid pühapäevased teeolud.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411