Reede, detsember 5, 2014
 

Kõrge tunnustus Hergo Tasujale

Tänavu saab Vabariigi Presidendilt tunnustuse üks Hiiumaa vabatahtlikke – Emmaste kooli õpetaja Hergo Tasuja (27). Tasuja väärib tunnustust, kuna koolitab noori jalgpallureid nii Emmastes, Käinas kui Kärdlas, organiseerib jalgpalliklubi Kärdla Linnameeskond võistlustel käimisi, peab Hiiumaa spordiblogi, kus leiavad kajastust kogu saare ja saarelt pärit sportlaste tegemised. Lisaks on ta kaitseliidu laagrites juhendajaks, aga ka aktiivne vallavolikogu liige, aseesimees ning haridus- ja kultuurikomisjoni esimees.
Vabariigi President ja liikumine Kodukant annavad aasta vabatahtliku aumärgid üle sel pühapäeval üleriigilisel vabatahtlike tänupeol Türi kultuurikeskuses.
108 esitatud vabatahtlikust antakse aumärk üle kümnele, kes järjepidevalt tegutsenud vabatahtlikena Eesti ühiskonna heaks. Aasta vabatahtlikuna oli Hiiumaalt tunnustamiseks esitatud ka Harda Roosna, kes on tegev MTÜs Eesti Naisteühenduste ümarlaud, MTÜs Kõpu piirkonna arendusselts Valguskiir ja ka üks Hiiumaa võrkpalliturniiri korraldajaid.
Tunnustuse saab ka kuus kaasajat. 40 nominendi seas olid tunnustamiseks esitatud Hiiu folgi korraldaja Astrid Nõlvak, Ingrid Purge, kes juhib Samaaria Eesti Misjonit, MTÜd Putkaste külaselts, lööb kaasa Teeme Ära liikumises ning on Käina vallavolikogu liige; Kristi Linkov, kes on MTÜ Hiiumaa jalgpall ja MTÜ Hiiumaa võrkpall eestvedaja ning naiskodukaitse Lääne ringkonna Hiiumaa jaoskond.
Töötajate vabatahtlikku tegevust soodustavate ettevõtete vabaühenduste kategoorias oli kaheksa  nominenti.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411