Kolmapäev, detsember 31, 2014
 

Juhid kained, noored sodivad kirikut

Kärdla politseijaoskonnas registreeriti jõulupühade nädala jooksul kokku 23 korrarikkumisteadet. Politseikapten Aare Allik ütles, et jõulupühade ja aastavahetuse ajaks tõi politsei maakonna teedele ja tänavatele täiendavaid patrullitoimkondi. “Soovime suurema nähtavalolekuga ära hoida õnnetusi teedel ja korrarikkumisi tänavatel,” selgitas Allik.
Jõulupühadeaegse patrullimise käigus avastati kaks narkootikume tarvitanud isikut. Joobes juhtide tabamiseks korraldas politsei neljapäeva, 25. detsembri öösel reidi. Kokku kontrolliti õhtul kella kümnest öösel kella kolmeni 116 juhti. Ükski kontrollitud juhtidest ei olnud alkoholi tarvitanud.
Viimasel nädalal, aga ka varasemalt, on politsei saanud teateid vandalismijuhtumeist, kus noored sodivad hooneid. Nii pöördus politseijaoskonda teatega Emmaste koguduse esindaja. Kogudusejuhid on mures, kuna Emmaste kiriku­hoone juures on viimase kahe kuu jooksul järjepidevalt lõhutud ja hoonet rikutud.
Samasisuline teade tuli ka 26. detsembril Hiiu valla Lauka külast, kus seltsimaja hoonet on kahjustatud värviga.
Kokkuvõttes möödus jõuluaeg maakonnas tavapäevadest rahulikumalt, jaoskonna arestimaja teenindas kokku vaid nelja inimest.
Kuigi saare liiklusvood olid tavapärasest suuremad ja ilmastikuolud talvisemad, ei laekunud politseile teateid liiklusõnnetuste kohta.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411