Kolmapäev, detsember 31, 2014
 

Ingrid Reinu hea aasta

erakogu
Ingrid Reinu tuli tänavu field target laskmises meeskondlikuks maailma- ja Euroopa meistriks ning EMil kolmandaks vedrupüsside kategoorias.
Ise peab ta suurimaks saavutuseks kuuendat kohta maailma üldarvestuses. Ala juurde jõudis Ingrid läbi juhuse: pojale kingitud õhupüssist innustus kogu pere. Emmastes asuvale koduhoovile sai üles seatud harjutusplats ja esimesel field target võistlusel käis tänavune aasta sportlane alles mullu.
Kui eelmisel aastal läks tal enda sõnul hästi, siis tänavu veelgi paremini. Ingrid Reinu põhiliseks rivaaliks ja ka koondisekaaslaseks oli tänavu Heli Jalakas, kes Heiki Nabi kõrval valiti Tallinna aasta parimaks sportlaseks. Ingridi poeg Rein jr Reinu ei jää emast maha: ta on samal alal tänavune Euroopa
juunioride kolmas ja Eesti juunioride meister.
Field target on jahisimulatsiooni võistlus, kus lastakse kas suruõhu või vedruga õhupüssidega maastikule 8–50 meetri kaugusele seatud märklehti, mille tabamisala on 2,5–4 cm. Ingrid Reinu selgitas, et ala juures on kõige suurem kunst näha ära, mida teeb tuul, sest kasutatav laske­moon on imekerge.

KADI LAID

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411