Teisipäev, detsember 16, 2014
 

Dr Toomsoo aasta arst

www.itk.ee
Tiitli Ida-Tallinna keskhaigla (ITK) aasta arst 2014 pälvis neuroloogiakeskuse juhataja dr Toomas Toomsoo.
ITK kodulehel olevas teates märgitakse, et dr Toomsoo on oma tegevusega silma paistnud mitmel korral. Tema eestvedamisel on ITK neuroloogiakeskus esirinnas ravikvaliteedi näitajate osas. Sel aastal tunnustati Tartu Ülikooli arstiteaduskonna päevadel Toomas Toomsoo ja tema kolleegide tööd Parkinsoni tõve diagnostilistest biomarkeritest, pidades seda ürituse parimaks suuliseks ettekandeks.
Toomsoo enda sõnul on Ida-Tallinna keskhaigla kolleegid ning haigla tema jaoks ääretult mõnus paik. “Oleme ühe asja eest väljas: seda on kaugele näha ja tunda. Tunnen, et meil on toimiv meeskond. Eriti soovin esile tõsta meie toredaid ja kokkuhoidvaid õdesid, kes oma professionaalsusega toetavad meie keskuse suurepäraseid arste, kelle tööde ja tegemiste läbi on võimalik ka minul silma paista. Suurt asja tehes ei saa seda teha üksinda, selleks on vaja tugevat ja lojaalset tiimi. Võin käsi südamel öelda, et olen rahul siin, nüüd ja praegu,” rääkis Toomsoo.
Aasta arstina leidis äramärkimist ka laboriarst/vanemarst hiidlanna Elo Saue.
Toomsoo, keda Hiiumaal tunnevad väga paljud tänulikud patsiendid, alustas oma arstiteed praktikatega Hiiumaa haiglas, käis pikki aastaid siin vastuvõtte tegemas ja oli kompuutertomograafi idee saareletooja.
ITK juhatuse esimees Ralf Allikvee sõnas tunnustusüritusel töötajaid tänades, et haigla soovib edaspidi senisest enam väärtustada pühendunud töötajaid: neid, kes juba aastaid olnud haigla edus osalised ja pühendanud oma tööelu parimad aastad Ida-Tallinna keskhaiglale.
Ida-Tallinna keskhaigla aasta töötajaid esile tõstev pidulik tunnustamine leidis aset kümnendat korda.
Järgmisel aastal täitub haiglal 230 tegevusaastat.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411