Teisipäev, november 11, 2014
 

Sotsiaalkeskuse tosin kavandit

repro
Hiiu vallavalitsus ja Eesti Arhitektide liit said Kärdla Sotsiaalkeskuse (Pargi tn 3) arhitektuurivõistlusele tosin tööd, eelnevalt ilmutas konkursi vastu huvi 35 (!) ettevõtet.
Valla arhitekt-planeeringuspetsialist Jürgen Vahtra ütles, et praegu toimuvad kvalifitseerimisprotseduurid, mis avalikustamisele ei kuulu.
Võistlustööde sisuline hindamine kestab kuni
17. novembrini ja peale seda on need avalikud. Tööde näitus on Kärdlas uudistamiseks 24. novembrist 10. detsembrini, misjärel eksponeeritakse töid Tallinnas Eesti Arhitektide liidu ruumides.
Hiiu vallavolikogu otsusega on ideekavandite hindajateks vallavanem Georg
Linkov, Kärdla sotsiaalkeskuse juhataja Elle Voolma, valla arhitekt-planeeringuspetsialist Jürgen Vahtra ning Eesti Arhitektide liidust Peeter Pere, Hannes Koppel ja Emil Urbel. Tulemused kuulutatakse välja 28. novembril.
Võistluseeskirja kohaselt asub vallavalitsus ideekonkursi võitjaga läbirääkimistesse, et sõlmida leping võidutöö alusel Kärdla sotsiaalkeskuse projekteerimiseks eel-; põhi- ja tööprojekti mahus väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetluse alusel.
Võistlusega soovis vallavalitsus leida Pargi tn 3 kinnistule parim kaasaegsetele nõuetele ja arusaamadele
vastava neljast hoonest koosneva sotsiaalkeskuse hoonetekompleksi ja kinnistu arhitektuurehituslik lahendus lähtudes kehtivast detailplaneeringust.
Võistluse auhinnafond on 20 000 eurot, millest võitja saab 10 000, teine koht 6000 ja kolmas koht 4000 eurot.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411