Teisipäev, november 18, 2014
 

Rahvaliigas domineerisid hiidlased

Georg Linkov junior
Nädalavahetusel toimus neli võrkpalli Credit24 rahvaliiga C-tugevuse mängu Kärdla ühisgümnaasiumi saalis. Ühes alagrupis hiidlaste Hiiu Teed 2 võistkonnaga on Tarvastu, Abja/Halliste, Käru ja Vaigutajate võistkonnad.
Tarvastu naiskond oli eelmisel aastal lõunaregiooni võitja, mistõttu karta oli vastase kõrget taset. Samas oli kartus asjatu, kuna tulemuseks oli 3:1 Hiiu Teed 2 kasuks.
Ühtegi geimi ei kaotanud hiidlased ei Abja/Halliste ega ka Käru võistkondadele, olles neist üle 3:0. Alagrupi mängudest on veel pidamata mäng Vaigutajate võistkonnaga, mis võetakse ette viimase kodukohas jaanuaris 2015.
Naiste C-tugevus on jaotatud neljaks regiooniks: põhja, lõuna, kesk-lääne ning ida, Hiiumaa mängib kesk- ja lääne regioonis. Regiooni võitja läheb kokku ida-regiooni teise koha võistkonnaga, misjärel selle võitja pääseb edasi finaalturniirile, kus Hiiu Teed 2 saavutas eelmisel aastal suurepärase teise koha.
Hiiu Teed 2 võistkond mängis koosseisus: kapten Marge Vähter, Janne Nurk, Evely Kullamägi, Anne-Ly Kõmmus, Triinu Koppel,
Siret Sahtel ja Kristi Linkov.
Täname kohtunikutöö eest lauakohtunikku Jaan
Rebelit ja kohtunikku Steven Saarnakit. Toetajatena soovime tänada OÜ Hiiu Teed, Andres ja Raigo Sahtelit, Hiiu vallavalitsust, Kärdla ühisgümnaasiumi, Ille
Kivistut, erilised tänud Tiiu Masingule, kes meile vastu tuli ning oma trennide arvelt saali kasutada lubas.

Kristi Linkov
MTÜ Hiiumaa Võrkpall

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411