Reede, november 14, 2014
 

Maavalitsuse uued töötajad

Hiiu maavalitsuse ühistranspordispetsialistina töötab esmaspäevast Tõnis Paljasma.
Hiljuti lõppenud konkursile ühistranspordispetsialisti ametikohale kandideeris kuus inimest. Maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja Aivi Telvik ütles, et kõigil kuuel oli potentsiaali ja eeldusi ametikohale asumiseks.
Valituks osutunud Tõnis Paljasma on omandanud rakenduskõrghariduse Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor logistika erialal ning pooleli on õpingud samas koolis magistrikraadi saamiseks. Senine töökogemus on tal ehituse ja transpordi valdkonnas.
Ühistranspordispetsialisti töö hõlmab maakondliku bussiliikluse korraldamist, kommertsalustel töötava kaugliinide bussiliikluse, lennu- ja parvlaevade liikluse kooskõlastamist ning arvestamist maakondliku bussiliikluse korraldamisel.
Kolm ja pool aastat sel ametikohal töötanud Tõnis Markus lahkus Tallinna, et asuda tööle IT kolledžis omandatud erialal.
Teise maavalitsuse töötaja, perekonnaseisutoimingute peaspetsialisti leidmiseks välja kuulutatud konkurss veel kestab. Maasekretär Piret Sedrik ütles, et valik tuleb teha samuti kuue kandidaadi seast ning sel nädalal toimuvad vestlused. Kes Hiiumaal abiellujaid paari panema hakkab, selgub esmaspäevaks.
30 aastat sel ametikohal töötanud Anne Aljas läks augustikuust pensionile.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411