Teisipäev, november 25, 2014
 

Evelin Ilves annab Kärdlas autogramme

repro
Evelin Ilves tuleb oma uut raamatut  esitlema Kärdlasse, Magnuse Ärisse.
Aastaid tervisliku toidu propageerimisega tegelenud Evelin Ilvese sulest ilmub täna kolmas toiduteemaline raamat “Leib. Ilo & vägi. Bread. The Beauty & the Might”, mida ta esitleb ka Hiiumaal.
“Tulen Hiiumaale oma raamatut esitlema, sest ma armastan Hiiumaad. Sellel saarel on minu jaoks eriline maagiline energia nagu ka Bali saarel ja nagu ka Kihnu saarel. Kõik kolm erinevat, aga kütkestavat paika,” selgitas Evelin Ilves Hiiu Lehele, miks ta üheks esitluskohaks valis Hiiu saare.
Evelin Ilvese autogrammitund Kärdla Konsumis asuvas Magnuse Äris algab neljapäeval, 11. detsembril kell 12.30.
Nagu esimesena ilmunud “Kingitud maitsed. Gifts of Taste” on ka uus 192leheküljeline teos eesti- ja ingliskeelne. Fotode autor Katrina Tang, kujundus Dan Mikkin, tõlge inglise keelde Juta Ristsoo.
“Leivategu on alati eriline. Ühelt poolt seetõttu, et meie armastus ja austus tema vastu on mõõtmatud. Teiselt poolt sellepärast, et pole kuigipalju neid asju, mida me oma kätega suudame maailma parimana teha… Aga just seda ta on – kodus tehtud leib, mis maitseb tegija perele üle kõige. Paljudesse Eesti koduköökidesse on leivategu pühaliku ja armsa hõngu tagasi toonud. Ent leib võib olla eri näo ja sadade maitsetega. Just seetõttu sai sellesse raamatusse valitud need 18, mis teie leivakorvi rikkalikumaks ja sööjad veelgi õnnelikumaks teeks. Kes pole aga veel kordagi ise leiba teha proovinud – üks hea päev alustamiseks võiks olla just täna. Rõõmu, väge, ilo teile!” kõlab autori soovitus.
Iga ostetud leivaraamatu hinnast läheb 1 euro MTÜ Saagu Valgus kaudu puudustkannatavate laste abistamiseks.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411