Reede, november 7, 2014
 

Aidake preemiaid jagada

Eesti kultuurkapitali Hiiumaa ekspertgrupp ootab 20. novembrini kandidaate preemiatele Kultuuripärl 2014 ja “Tänu ja kummardus” ning nelja aasta- ja kuue tunnustuspreemia väljaandmiseks.
Kultuuripärli aastapreemiaga tunnustatakse kunstide-, rahvakultuuri- või kehakultuuri- ja spordivaldkonnas tegutsevate inimeste erialast pühendumist. Kandidaadiks võib esitada isiku, kel on tänavu silmapaistvaid teeneid Hiiumaa kultuuri- või spordielu edendamisel.
1300eurose preemiaga “Tänu ja kummardus” tunnustatakse ühe spordi- ja ühe kultuurivaldkonnas tegutseja pikaajalist viljakat panust.
Neli 700eurost aastapreemiat on mõeldud aasta parimale nais- ja meessportlasele ning tänavuste silmapaistvate sündmuste korraldamise või tegevuse eest kultuuri või spordi alal.
Kuus 300eurost preemiat lähevad tublidele tegijatele, arvestusega, et kolm neist saavad spordi- ja kolm kultuurivaldkonnas tegutsejad.
Vabas vormis taotluses peab olema lühike kirjeldus kandidaadi loomingulistest või sportlikest saavutustest sel aastal, kehtivad stipendiumid juhul kui neid on ning kandidaadi tutvustus ja andmed – nimi, aadress, telefon, meiliaadress.
Ettepanekuid oodatakse meilil hiiumaa@kulka.ee või kirjalikult aadressil Leigri väljak 5, Kärdla 92401, Ermo Mäeots.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411