Reede, oktoober 24, 2014
 

Kaspar Ainelo edusammud filmimaailmas

Oktoobri algul said režissöör Oskar Lehemaa ja produtsent Kaspar Ainelo oma uue lühifilmiprojektiga “Karv” peavõidu Vilniuses Baltic Pitching Forumil (BPF).
Peavõiduks oli pääs mainekale Clermont-Ferrand rahvusvahelisele lühifilmide festivalile lühifilmi tootmise foorumile Euro Connection.
BPF Eesti-poolne korraldaja Peter Murdmaa ütles, et nende filmiprojekt paistis teiste esitletud tööde hulgast silma kõige selgema visiooni ja keerulisema teostuse poolest.
“Foorumi rahvusvaheline ekspertkomisjon otsustas, et Lehemaa-Ainelo tiimi õudusfilmi keerukasse žanrisse liigituv filmiprojekt väärib enim rahvusvahelist tähelepanu ja võimalust leida rahastajaid piiri tagant,” lisas Murdmaa.
“Karv” räägib kiilanemise tõttu kompleksides vaevlevast noormehest, kes leiab müstilise juuksekasvuseerumi, mis põhjustab tema kehas groteskseid moondumisi. Nüüd peab ta muudatused peatama enne, kui viimastestki juustekarvadest ilma jääb.
Kärdla ühisgümnaasiumi vilistlane Kaspar Ainelo on nelja aastaga olnud osaline kaheksa filmi saamisloos – seitse neist on kirjas Eesti filmi andmebaasis.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411