Teisipäev, oktoober 7, 2014
 

HOL ootab ettepanekuid tegevuskavasse 2020+

Mullu sügisel kinnitas Hiiumaa Arengukogu Hiiumaa arengustrateegia 2020+. Selleks, et maakondlik arengudokument oleks ajakohane ja realiseeritav, on Hiiumaa Omavalitsuste liit (HOL) alustanud strateegia elluviimise järgmise etapina selle tegevuskava koostamist.
Tegevuskava koostamiseks ja investeeringuobjektide reastamiseks kutsume üles nii arengukogu liikmeid kui kõiki muid asutusi ja organisatsioone, kes veel ei ole arengukoguga liitunud, esitama andmeid võimalike investeeringuobjektide kohta, millesse investeerimine oleks eelduseks arengustrateegias toodud eesmärkide täitmiseks.
Objektide esitamiseks palume täita ja esitada küsitlusleht, mille leiab aadressilt www.hol.hiiumaa.ee
Lisaks tegevuskavasse lisatavatele objektidele on oodatud ka ettepanekud  Hiiumaa arengustrateegia põhidokumendi muutmiseks. Muutmisettepanekud palume saata aadressile hol@hiiumaa.ee.
Ettepanekuid strateegia täiendamiseks ja muutmiseks ning teavet tegevuskavasse kantavate objektide kohta ootame 20. oktoobrini.
Tehtud ettepanekute alusel koostab HOL omapoolse tegevuskava ettepaneku ning kutsub novembrikuus Hiiumaa arengukogu liikmed arengustrateegia täiendamiseks, muutmiseks ning tegevuskava kinnitamiseks.
HOL

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411