Teisipäev, september 30, 2014
 

Teema nii mõndagi MTÜdele mõeldes

Hiiumaa arenduskeskus Tuuru on muuhulgas ka vabaühenduste tegutsemisel õlga all hoidnud juba üle kümne aasta ning uut ja huvitavat, mida pakkuda, tuleb muudkui juurde.
6.–7. oktoobrini toimub koolitus “MTÜ majandamine: toodete ja teenuste arendamine”.
8.–9. detsembrini ja 15. detsembril toimub mittetulundusühenduste baaskoolitus. Koolitusi koordineerib EAS, rahastab Euroopa sotsiaal-
fond ja kaasfinantseerib siseministeerium, seepärast on need osalejatele tasuta. Küll on aga vajalik eelregistreerimine.
24.–30. novembrini osalevad Hiiumaa kodanikuühendused SA Tuuru eestvedamisel üleeestilise Ühisnädala tegemistes. Toimub kodanikuühenduse tunnustamispäev ning ühingute “tulede valgel olek”, kus maakonna kodanikuühendused ootavad külalisi, et näidata, mida põnevat, harivat, kogukonnale kasulikku nad teevad ning jagavad kohtadel seda huvilistega.
Kutsume ühendusi korraldama sündmusi (seminare, avatud uste päevi, koosloomist jne), lisame need kõik Ühisnädala sündmusteprogrammi. Nii saame toimuvast kuulutada maakonna tasandil kui ka üleeestiliselt. Vajadusel ja võimalusel aitame sündmuse kavandamisel. Kõikide sündmuste kohta avaldame info hiljemalt novembri alguses.
Ja veel: tublid tegijaid väärivad tunnustamist. Selleks on juba praegu suurepärane võimalus esitada sobiv kandidaat Hiiumaa kodanike ja kodanikuühenduste konkursile, mida korraldame koostöös ühendusega Kodukant Hiiumaa. Tunnustused, mida soovime välja jagada, on:
parim kodanikuühendus;
uuenduslik algatus;
koostöömeelekandja;
pärandikandja;
parim vabatahtlik organisatsioon;
parim vabatahtlik;
kodanikuühiskonna toetaja.
Kandidaate saab esitada
5. novembrini.
Kodanikuühenduste tunnustamispäev leiab aset reedel, 28. novembril.
Kõikidest ülalmainitud ettevõtmistest saab lähemalt lugeda meie kodulehelt
tuuru.kovtp.ee/.
Kutsume saare elanikke ja külalisi osa saama kodanikualgatusega kaasnevatest headest muutustest. Oleme valmis kaasa mõtlema, arutlema ja küsimustele vastama!

Kaja Hiis
SA Tuuru
MTÜkonsultant

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411