Teisipäev, september 30, 2014
 

Rivitants, tants iseendale!

Juba üheksandat sügist koguneb väike seltskond naisi tantsusaali, et pimedatel sügis ja talveõhtutel koos line-tantsu, eesti keeli rivitantsu tantsida.
See on tants iseendale, mis ei vaja eelnevat tantsuoskust ja partnerit ning sobib eri eas naistele ja meestele. Trennisaalis seatakse samme ritta väga erinevate muusikastiilide järgi, nii on ka iga uus tants huvitav ja kaasakiskuv.
Käime koos selleks, et endal oleks tore ja hea olla. Meie eesmärgiks ei ole ennast lavalaudadel näidata, vaid pigem ikka hea enesetunde ja meeleolu saavutamine.
Viiendat aastat on Tiina Tantsustuudios kaks linetantsu rühma, kus ühes tantsivad need, kes pea algusest saati jalga keerutamas käinud on. Teine rühm on aga nendele, kes rivitantsu alles natuke või üldse mitte tantsinud.
Line-tantsu naistest on välja kasvanud ka naisvõimlemisrühm “Liine”, kes ennast taas jälle rivvi ajab, kui tulemas on suur tantsupidu Tallinnas. Tantsumurul on võimeldud juba kolmel korral ja iga kord on sellest jäänud kustumatu mälestus.
Kel asja vastu huvi, olete kõik rõõmsasti oodatud ja teretulnud! Seltsis on ikka segasem!
Trennid toimuvad teisipäeviti kell 19–20.
30. septembril tantsime veel Kärdla kultuurikeskuse suures saalis, aga alates oktoobrist Kärdla ühisgümnaasiumi väikeses saalis, mis on suure võimla kõrval kuhu sisse pääseb ka hoovi poolt.
Tiina Kaev
tantsuõpetaja

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411