Reede, september 26, 2014
 

Lasteaiabuss alustab testperioodi

Hiiu Leht kirjutas augustikuus võimalusest, et lapsed, kellel Kärdla lasteaias kohti ei jätku, peavad hakkama käima Kõrgessaare lasteaias Vigri, kus ruumi rohkem ja rühmad väiksemad. Üks ema vedaski oma last autoga Viskoosasse, kus lasteaed asub.
Lehe juhtkirjas pakkusime, et ehk võiks lapsi sõidutada valla buss selle asemel, et mitu autot edasi-tagasi sõites kütust põletavad.
1. oktoobrist hommikuti hakkabki sõitma buss Kärdlast Vigri lasteaeda ja õhtuti sealt tagasi Kärdlasse.
Hiiu valla haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Tiia Liibert ütles, et buss hommikul Viskoosast enam tagasi ei tule ning jääb õhtuni Viskoosasse, nii et juhul kui lapsevanem soovib bussis kaasa sõita, tuleks tal leida tagasisõiduks oma transport. Küsimusele, kuidas tagatakse väikeste laste turvalisus bussisõidu ajal, vastas Liibert, et vald muretseb lastele turvatoolid ning kindlustab ka saatja.
Liibert ütles, et praeguseks on teada kolm last, kes hakkavad seda teenust kasutama.
Bussisõidu graafiku kellaajad on veel täpsustamisel. Kõigil, kes soovivad viia last Vigri lasteaeda ja sel marsruudil transporti vajavad, palutakse ühendust võtta valla haridus- ja kultuuriosakonna juhtajaga meilil tiia@hiiuvald.ee või
tel 463 6070.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411