Reede, august 8, 2014
 

Vald tahab Emmaste postipunkti viia vallamajast poodi


Praegu osutab Emmaste postiteenust koostöölepingu alusel üks vallavalitsuse töötaja ja postipunkt asub Emmaste vallamaja ruumides.
AS Omniva, endise Eesti Posti pressiesindaja Erki Varma ütles, et praegu käivad läbirääkimised Hiiumaa tarbijate ühistuga postipunkti üleviimiseks Emmaste kauplusesse. “Loodetavasti saame lähiajal teavitada uue postipunkti avamisest Emmaste kaupluses, kus saame pakkuda paremaid teenindamistingimusi ja sobivamaid lahtiolekuaegasid,” annab Omniva pressiesindaja lootust.
AS Omniva postipunkti vallamajast kauplusesse üleviimist arutas Emmaste vallavolikogu maikuus. Vallavanem Tiit Paulus ütles siis volikogu liikmetele, et postipunkt segab vallamaja igapäevatööd ja pole iga päev avatud. Paulus lisas, et Eesti Posti töötajad olid üllatunud, kui kuulsid, et postipunkt on mõnel päeval üldse kinni: “Inimesed käivad siin kohal, aga teenust ei saa. Kui [postipunkt – toim] kauplusesse üle viiakse, paraneb teenuse kvaliteet ja teenust saab osutada seitse päeva nädalas.”               ANNA-MAARJA ROOSNA

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411