Teisipäev, august 19, 2014
 

Ettevõtlusauhindadele kandideerib 6 Hiiumaa ettevõtet

Tänavusel ettevõtluskonkursil kandideerib üle 500 ettevõtte, nende seas ka kuus Hiiumaa ettevõtet, mille seas on tootmisettevõtteid, lisaks ettevõtteid ehituse ja teeninduse valdkondadest.
Ka mullu osales konkursil kuus Hiiumaa ettevõtet, aasta varem oli kandidaate viis.
“Konkurentsivõime edetabelis” reastatakse ettevõtted paremusjärjestusse majandusnäitajate põhjal. “Ettevõtluse auhind” selgitab parimad ja ambitsioonikamad ettevõtted viies valdkonnas: aasta uuendaja, aasta välisinvestor, aasta disaini rakendaja, aasta piirkonna ettevõte ja aasta eksportöör nii suurettevõtete, kesk- ja väike- kui ka mikroettevõtete arvestuses. Lisaks koostatakse edetabelid 12 valdkonnas: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, transport ja logistika, arhitektuur ja projekteerimine, turism, finantsvahendus, äriteenindus ja kinnisvara, teenindus. Tänavu valitakse esmakordselt ka Eesti parim ettevõte 2014.
Ettevõtluskonkursi võitjad kuulutatakse välja 9. oktoobril pidulikul galal. Konkurssi korraldavad Ettevõtluse Arendamise sihtasutus, Eesti kaubandus-tööstuskoda ja Eesti tööandjate keskliit.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411