Reede, august 1, 2014
 

Esimene Kohvikute jooks

Kärdla ühepäevakohvikute päevale lisandub tänavu temaatiline spordivõistlus – kohvikute jooks.
On arvatud, et soovides kõiki Kärdla kohvikutepäeva põnevaid kohvikuid külastada, tuleb selleks varuda terve päev. Kui kaua võtab aega 18 kohviku külastamine joostes, sellise väljakutse esitab orienteeruja Toomas Mast.
Jooks toimub laupäeva hommikul enne kohvikutepäeva avamist. Toivo Saue valmistatud Kärdla kaardile on märgitud kohvikute asukohad ning jooksjad läbivad need vabalt valitud järjekorras, tehes märke kohviku sissepääsu juures olevas kontrollpunktis.
Ajavõtt toimub SI-süsteemiga ja ajavõtu eest vastutav Mast palus võimalusel isiklik SI kaart kaasa võtta. Võidab see, kes läbib rohkem kontrollpunkte väiksema ajaga. “Keelatud on läbida hooneid ja õuesid,” ütles Mast ja pani osalejatele südamele, et liikluses oldaks tähelepanelikud.
Umbes 5 km pikkusele teekonnale on oodatud osalema kõik, võistlusklasse on neli: naised, mehed, tüdrukud ja poisid ehk need, kes sündinud 1998 või hiljem. Startida võib ka pere või seltskonnaga.
Võistluskeskus on Kärdla keskväljakul vallavalitsuse ja Hiiumaa Mereagentuuri majade vahel. Osalejate registreerimine kella 9.30– 9.45ni. Ühisstart antakse kell 10.
SI aegade väljatrüki ettenäitamisel saab aga iga osaleja tasuta kohvi või kakao korraldajate kohvikust UBA.
HERGO TASUJA

 

Sildid:

Kommentaarid: 1

(kommenteerimine on suletud)

 
  • Jüri Kurm

    Vahva värk!

     
     
     
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411