Teisipäev, august 12, 2014
 

Elagu võrkpallipidu!

Järjekordne ajalehe võrkpalliturniir on taas ajalooks saanud, kuid meeldivad emotsioonid on veel õhus ja meeles.
Turniiri korraldajad said võistlejatelt palju toredat tagasisidet. Mängijate rõõmuhõisked kostsid ära linna teise otsas. Üks Võrumaa mees kamandas korraldajad isegi pjedestaalile ja jagas kingitusi.
Päevajuht Erik Lillo ütles, et turniir oli vägev, tagasiside suurepärane ja pole kahtlustki, et järgmine, 58. Hiiumaa võrkpalliturniir tuleb sama rahvarohke.
Südant soendav oli Saaremaa spordientusiasti, turniiri võitnud Kaarma treener-mänedžeri Eldur Torni öeldu, et kuigi ta tegeleb paljude spordialadega, on võrkpall kõige tähtsam. “Ma võin isegi haige olla ja olgu ükskõik, mis muu üritus – kõik jääb kõrvale ja jätab külmaks kui on võrkpall,” ütles see tubli saarlane, kes veel kuuekümnesenagi oma võrkpallipoisse treenib. Au talle!
Sellest, et võrkpall ja võit on tähtsad, annab kinnitust ka see, et Kaarma võistkonna mängijad olid nõus loobuma viimasest otsepraamist ja koju sõitma suure ringiga üle mandri.
Nagu ikka, on võrkpalliturniiril järelpidu, mis seekord toimus vabas õhus. Kahjuks levis muusika vaikse ja pilvealuse ilmaga liiga kaugele linna ja tümps pani magajatel padjad hüppama. Korraldajate, Hiiu Lehe ja Hiiumaa võrkpalliklubi vabandused sel puhul ja kindel lubadus, et järgmisel korral teame sellega arvestada.

12. august 2014

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411