Teisipäev, juuli 15, 2014
 

Võrkpallurid võitsid tugeva Saksamaa

Eesti juunioride meeskond osales eelmisel nädalal Itaalias Montesilvanos Euroopa meistrivõistluste  valiksarja kolmanda ringi turniiril. Koondisesse kuuluvad ka hiidlased Markus Uuskari ning Stefan Kaibald.
Valiksarja kolmanda ringi mänge alustati bravuurikalt, võites Itaalia vastu esimese geimi. Mängu kallutasid võõrustajad siiski enda kasuks. Ka teine kohtumine, kus vastaseks Hispaania, lõppes Eesti 1:3 kaotusega.
Pühapäeval oli meeskond aga justkui ümber sündinud. Tugev Saksamaa alistati kindlalt 3:0. Kuigi juba enne seda mängu oli selge, et Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile Eesti ei pääse, oli see positiivne üllatus.
Hiiumaa noormehed, Markus Uuskari ja Stefan Kaibald on koondise pesamunad. Peale nende on juunioreid, ehk aastal 1995 ja hiljem sündinuid, koondises vaid üks noormees sünniaastaga 1997. Sestap jäi hiidlaste osaks rollimängijana vahetusest sekkuda.
EM-valiksarja kolmandas ringis mängiti kahes alagrupis ning finaalturniirile pääsesid mõlema alagrupi võitjad ja parim teise koha saavutanud meeskond ehk Itaalia, Serbia ja Belgia.
Hergo Tasuja

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411