Teisipäev, juuni 10, 2014
 

Jõgevamaal juhtunud reisibussi õnnetuses sai viga kaheksa hiidlast

Politsei- ja piirivalveamet teatas, et 7. juunil kella 11 paiku juhtus liiklusõnnetus Jõgevamaal Põltsamaa vallas Tallinn–Tartu–Võru–Luhamaa maantee 120,5. kilomeetril. Reisibuss SOR C 9,5, mida juhtis 46aastane Ivo, sõitis teelt välja kraavi ja edasi põllule. Reisibuss õnnetuse tagajärjel ümber ei läinud. Bussis olnud paarkümmend inimest said ise sõidukist välja.
Bussis kaasreisijatena viibinud 51aastane Anu, 69aastane Erik, 43aastane Jana, 56aastane Andres, 51aastane Uku ja 50aastane Anneli toimetati Tartu ülikooli kliinikumi, kust nad peale esmaabi andmist lubati kodusele ravile. 48aastane Jaanus jäeti Tartu ülikooli kliinikumi ravile.
Hansa Bussiliinide juhatuse liige Andres Puskari selgitus: “Täna hommikul Hiiumaalt Tartusse teel olnud Hansa Bussiliinide Hiiumaa osakonna bussijuhti tabas roolis terviserike. Tegu on suhteliselt noore mehega – 46aastane. Kõik meie bussijuhid käivad kohustuslikus korras regulaarselt meditsiinilises kontrollis ning selle juhi tervisetõend kehtib veel septembri lõpuni. Ta tuli meile tööle kahe aasta eest augustis ning enne seda on töötanud samuti bussijuhina. Tunneme suurt muret nende pärast, kes kannatada said ning loodame kõigi kiirele paranemisele. Samuti loodame väga, et meie bussijuhiga saab kõik korda. Hansa Bussiliinid on igati valmis kannatanuid ja nende lähedasi nõustama ja abistama. Reisijatele, kes õnneks viga ei saanud, organiseerisime edasiliikumiseks uue transpordi. Tegu oli tellimusreisiga. Reisiseltskonnas oli 22 inimest pluss juht, kõik hiidlased. õnnetusse sattunud buss on 2008. aastal valmistatud Iveco SOR, mis läbis tehnilise ülevaatuse eelmisel kuul.”

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411