Reede, mai 23, 2014
 

Minge valima, valikut on!

Pühapäeval on meil kõigil või peaaegu kõigil võimalik anda volitus sellele, keda me usaldame Euroopa asjades ennast esindama.
Kui varem võis kurta, et nagunii lähevad hääled nimekirja esimestel kohtadel olijatele, siis käesolevast aastast läheb valija hääl just sellele saadikule, kellele ta selle annab.
Täites oma kodanikukohust, saame ühtlasi anda enda hinnangu poliitikutele kui valida need, kelle vaated südamelähedased ja keda iseloomustavad teod, mitte ainult ilusad lubadused.
Kindlasti ei tohiks ilusa reklaami pärast “osta põrsast kotis”, vaid lisaks uurida ja vaagida kandidaadi senitehtut. Paari lausega vürtsitatud klantspilt pole ju määrav, olulisem on kandidaadi koduerakonna tegelik poliitika, aga ka inimese enda varasem töö- ja poliitiline kogemus.
Valima peab, ja neid, kelle vahel valida, samuti piisab – on vanu ja kogenuid, noori ja hakkajaid, naisi ja mehi, naljavendi ja tõsiseltvõetavaid.
Pühapäeval tuleb mõnusalt soe ilm ja muude tegemiste seas leidke aega kindlasti käia läbi ka valimisjaoskonnast, et teha OMA valik.
Sest Euroopa Liit on meile tihti lähemal,  kui me arvata oskame.

23. mai 2014

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411