Reede, mai 9, 2014
 

Kärdla linna sünnipäevajooks oli vihmale vaatamata meeldivalt osavõturohke

| Hiiu Leht
Neljakilomeetrise Kärdla linnajooksu läbis 112 jooksjat.
Rõõmustavalt suur osalejate arv näitab, et distantsi pidasid jõukohaseks nii tervise-sportlased kui regulaarselt treenijad.
Tüdrukuid oli konkurentsis 29 ja võitjakolmik oli Siiri Talts, Karin Pisa ja Helena Maripuu. Naisi võistles 24, kiireimad olid Anne-Liis Leht, Kerli Liiv ja Tuuli Oago. Distantsi läbis 24 meest, võitis Madis Annus, teine Joosep Aedma, kolmas Hergo Tasuja. Naisveterane oli jooksurajal seitse, kiireimad Ülle Paasoja, Maarika Koppel ja Kairit Kiin. Nagu kokkulepitult oli ka meesveterane seitse. Esikolmik: Kalju Tammeveski, Priit Jürimäe ja Meelis Kanarbik.
Lastejooksud tegime seekord uutmoodi – elektroonilise ajavõtuga, SI-pulkade ja kontrollpunktidega. Startis 63 kahe- kuni kümneaastast last. Kõige nooremad võisid joosta koos emme-issiga. Võistlus tundus lastele huvitav ja konkurents oli tihe.
Lastejooksude nobedaimad olid kuni viieaastastest Olev Oskar Kutser, Robert Randmaa ja Rasmus Hugo Kallas. Tüdrukutest jagasid esimest-teist kohta Teresa Teras ja Marta Põder, kolmas oli Maarion Eestleol.
Viie-kuueaastaste esikolmikud olid vastavalt Karl-Artur Valk, Aleksander Laaniste ja Mattias Juhe ning Elisabeth Niglas, Kardi-Liis Paul ja Lisethe Kask.
Seitsme-kaheksaaastaste arvestuses olid kiireimad Robert Paul, Henri Kanarbik ja Joosep Grahv ning Herta Keskküla, Krislen Teär ja Liisi Koppel.
Üheksa- kuni kümneaastastest olid kiireimad Andro Suuster, Kevin Joarand ja Robin Rõmmel ning  Vanessa Simuste, Agnes Katariina Selirand ja Liisu Koppel.
Suured tänud lastevanematele, kes vaatamata külmale ilmale tulid koos lastega võistlema!
1. mai Kärdla linna jooksu korraldas Hiiumaa orienteerumisklubi koostöös Hiiu vallavalitsusega.
Protokolli leiate www.hok.ee tulemuste lingi alt.
EDA TÄRK
HOK

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411