Reede, mai 9, 2014
 

Aasta emata

Saime äsja teada, et tänavu ei valita ei Kärdla ega ka Hiiu valla aasta ema.
Kuidagi väga ootamatult lõppes see Kärdla aasta ema valimine. Oli ju päris tore tava ja kestnud juba soliidselt kaua – 12 aastat.
Ka Hiiu Lehe ajakirjanikud on aasta emaks valitutega intervjuusid teinud ja näinud, et see tunnustus neile korda läheb. Miks siis nüüd äkki selline muudatus?
Hiiumaa naiskodukaitsjatel oli kavas hakata tunnustama isadepäeval aasta isa. Isadepäev on novembris ja nüüd teatas ka Hiiu valla haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Tiia Liibert, et just novembris hakatakse valima ja tunnustama üht Hiiu valla peret.
Nüüd sattub kaks tunnustuspidu novembrikuusse kokku ja emadepäeval ei toimu midagi. Isegi kontserti mitte. Meie emad on ju ometi tähelepanu väärt?!
Kummaline on, et osakonnajuhataja ütles, et aasta ema valis seni kooli õpilasesindus, kooli huvijuht aga, et seda tegi linnavalitsus – kumb siis?
Ka aasta pere valimine on tore algatus, aga valida ja tunnustada võiks nii aasta ema, aasta isa kui aasta peret? Igaühte ise ajal, ema emadepäeval, peret lastekaitsepäeva paiku ja isa isadepäeval. Pole ju tunnustust ja pidupäevi iialgi liiga palju.

9. mai 2014

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411