Teisipäev, aprill 22, 2014

Võrkpallinaised naasid rahvaliigast hõbedaga

Mihkel Saga
Hiiu Teed II võrkpallinaiskond saavutas Credit24 rahvaliiga finaalmängudel C-tugevusgrupis II koha.
Reedel selgitati Pärnu spordihallis välja Credit24 Rahvaliiga parimad. Selgusid 2013/2014 aasta parimad võistkonnad kõigis kolmes tugevusgrupis nii naiste kui ka meeste arvestuses. Finaalturniirist võtsid osa iga tugevusgrupi neli parimat, kokku 24 võistkonda.
Naiste C-tugevusgrupis oli võistlustulle jäänud neli naiskonda: Valga LV naiskond, Põhja regiooni võitnud Kiili II/SEB, Hiiu Teed II naised, kes põhiturniirilt pääsesid finaalturniirile kaotusekibedust tundmata, ja Põhja regioonis põhiturniiri alles kolmandana lõpetanud naiskond Must Mamba II.
Meie naiste esimene mäng oli võistkonnaga Must Mamba, keda võideti 2:1. Hiiu Teed naiskonna kapten Marge Vähter rääkis, et mäng oli väga tasavägine ja võit ei tulnud sugugi kergelt. “Kuid meie jäime peale – ju me ikka olime paremad.”
Pärast pisikest puhkust oli meie naiste vastaseks Kiili II/SEB, keda juhendab tugev treener Laimonds Raudsepp. “Mäng oli tasavägine, esimeses geimis läksime kohe alguses juhtima, siis tegi vastane hea serviseeria ja meie jäime taha,” rääkis Vähter. “Teame oma nõrka külge – servi vastuvõtt ja selle kallal peame veel tööd tegema.” Veel korra õnnestus hiidlastel edu saavutada, kuid nii, “kassi-hiirt” mängides kaotasid hiidlased siiski mõlemad geimid ja lõppseisuks jäi 0:2 Hiiu Teede kaotus.
“Unistasime medalitest, aga hõbedasi medaleid ei julgenud lootagi,” jäi naiskond Vähteri sõnul lõpptulemusega siiski rahule.
Naiskond Hiiu Teed II, milles mängivad Everin Padari, Mirjam Uuskari, Kristi Linkov, Piret Põllu, Annika Lumiste, Mari-Liis Leivalt ja Marge Vähter tänab oma ainukest sponsorit, kellest oli väga suur abi pikkadel sõitudel – aitäh Andres Sahtel ja OÜ Hiiu Teed!