Laupäev, aprill 19, 2014
 

Üks kord lõika…

Refereerime tänases lehes riigikogu kantselei õigus- ja analüüsiosakonna ülevaadet Hiiu valla, Nelja Energia Offshore Tuulepark OÜ ning Nelja Energia ASi ühiste kavatsuste protokolli tekstist.
Soovitav lugemismaterjal kõigile, aga eriti Hiiu vallavolikogu liikmetele. Tuleb just neil juba neljapäeval, 24. aprillil otsustada, kas see paber teisel lugemisel allkirjastada või mitte.
Analüüsis välja toodud probleemkohad tekitavad mitmeid küsimusi. Loodetavasti küsivad neid küsimusi ka volikogu liikmed.
Loodetavasti võtavad koostöö algatajad ja protokolli koostajad seda konstruktiivse kriitikana ega sildista küsimuste küsijaid virisejateks ja asjata kahtlejateks.
Kõige tähtsam küsimus, millele seni vastust ei ole – miks on meretuulepargi arendajail Hiiu vallavolikogu toetust vaja nii väga, et see nii paljulubav paber üldse sündis? Ja miks on selle allkirjastamisega nii kiire?
Kes NEED küsimused ära vastaks?
Loodetavasti on Hiiu vallavolikogu liikmetel vabal nädalavahetusel piisavalt aega mõtlemiseks. Ütleb ju ka vanasõna, et üheksa korda mõõda, üks kord lõika.

19. aprill 2014.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411