Reede, aprill 4, 2014
 

Susanna Veevo sai rolli Lottemaal

Kärdla kooli 12.b klassi õpilane Susanna Veevo sai suveks tööd Lottemaal. “Ka Hiiumaal on toredaid suviseid töökohti, aga see tundus hästi tore ettevõtmine ja kuna ma olen Lotte tegemistel silma peal hoidnud, läksin proovima,” rääkis tütarlaps Hiiu Lehele. “Ja lapsed mulle meeldivad, nad on nii lihtsad ja toredad, ma ise ka ei taha suureks saada.”
Susanna kandideeris Lotte kohale, kuid millise multifilmitegelase rolli ta täitma hakkab, selgub maikuu algul, kui väljavalitud noored kogunevad laagrisse osi harjutama ja kostüüme proovima.
Märtsi keskel toimus Endla teatri küünisaalis sel suvel avatava Lottemaa elanike tegelaskujude valiku lõppvoor, kuhu oli kutsutud 50 edasipääsejat.
Susanna rääkis, et proovivõtetel pidid nad paari minuti jooksul selgitama, miks nad tundi hilinesid, sellele järgnes väike vestlus.
Kokku plaanitakse tööle võtta kuni 25 Lottemaa elanike tegelaskujusid etendavat töötajat, kes hakkavad seitsmel päeval nädalas esinema muuhulgas Lotte, Bruno, Alberti ja teiste Leiutajateküla elanike rollides. Neil tuli esitada žüriile Lotte raamatutest ja joonisfilmidest tuttavaid tegelaskujusid.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411