Reede, aprill 11, 2014
 

Ostkem heategevaid sinililli!

Hiiumaa jaoskonna naiskodukaitsjad alustavad sinilillede müüki esmaspäeval kell 17 Kärdla büroohoone Keskväljak 5A ees. “Kahe nädala jooksul pakuvad naiskodukaitsjad, kodutütred ja noored kotkad sinililli müügiks ka ettevõtetes ja asutustes ning üritustel,” ütles Lääne ringkonna Hiiumaa jaoskonna esinaine Marge Vähter.
Ühe sinilille eest soovitakse vähemalt kaheeurost annetust Ida-Tallinna Keskhaigla taastusravikliinikule vigastatud veteranidele vajaliku kõnniabiseadme ostmiseks. Veterane, vapraid mehi ja naisi, kes on käinud välismissioonidel Eesti julgeolekut tagamas, on ligi 2500.
“Kandes sinilille näitame kõigile, et veteranid on meile olulised – me märkame, täname ja tunnustame neid,” ütles Vähter.
Märgid on valmistanud SA Hea Hoog vaimsete ja psüühiliste erivajadustega käsitöölised üle Eesti. Iga märk on vildist kordumatu käsitöö. Märke valmistas üle 100 inimese.
Kahe nädala jooksul alates 14. aprillist müüvad sinilille rinnamärke ka Selveri kauplused üle Eesti, Tallinna lennujaama mõned müügiesindused, Kaitseliidu malevad ja Naiskodukaitse vabatahtlikud.
Heategevuskampaania “Anname au!” kestab 27. aprillini. Sinilille ostuga saab igaüks toetada Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi.
Heategevuskampaaniat viib läbi Eesti vigastatud võitlejate ühing, mis on 2013. aastal Eesti veteranide asutatud mittetulundusühing.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411