Reede, aprill 11, 2014
 

Orienteerujad alustavad hooaega

Kevad on käes ja aeg alustada orienteerumisvõistlustega. Reedel, 18. aprilli oodatakse orienteerujaid Kärdla Mängude maja juurest algavale Jüriöö jooksule.
Esimene orienteerumisneljapäevak stardib 1. mail Kärdla lähedalt Antoni mäelt. Start on avatud kell 17.30–19. Lisaks tavapärastele radadele on üles seatud laste nöörirada ja rada jalgrattal orienteerujatele.
Samal päeval korraldab Hiiumaa orienteerumisklubi (HOK) koostöös Hiiu vallavalitsusega Kärdla staadionil 24. Kärdla linna jooksu.
8. mail on võistluskeskus Paladel, Soera talumuuseumis. Taas on lisaks avatud laste nöörirada ja rattaorienteerumine. Samas algavad kell 15 koolinoorte MV orienteerumises.
10. mail selgitatakse Puskil maakonna meistrid teateorienteerumises. Võistlevad kaheliikmelised nais- ja meeskonnad.
15. mail korraldab Eesti orienteerumisliit üleeestilise orienteerumispäeva. See neljapäevak toimub Kärdlas Villalao juures. Kavas on valik- ja rattaorienteerumine, algajatele orienteerumise algõpe. Kell 19 loositakse kõikide osavõtjate vahel auhindu.
Kokku on HOKi tänavuses kalenderplaanis 20 neljapäevaõhtust võistlust. Aktiivsemate vahel loositakse sügisel välja jooksujalanõud ASilt Sportland. Looside arv sõltub startide arvust: kes on hooaja jooksul startinud 11–13 korda, saab ühe, 14–16 korral startinu kaks ja 17–20 korral startinu kolm loosi. Igal neljapäevakul osalenud laste vahel loositakse välja kolm šokolaadi.
Lisainfo www.hok.ee.
Klubi tegevust toetavad AS Jetoil, Hiiumaa Tarbijate ühistu, Hiiumaa spordiliit, Hiiu vallavalitsus, Kultuurkapitali Hiiumaa ekspertgrupp, AS Sportland, AS Salva Kindlustus, Hiiu maavalitsus.

Eda Tärk
HOK

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411