Teisipäev, aprill 29, 2014
 

Inglise keele oskustevõistluse tulemused

Inglismaa kaitsepühaku, Püha Jüri päeval ehk jüripäeval kogunesid põhikoolide parimad inglise keele tundjad Emmastesse, et teadmised ja oskused proovile panna.
Õpilased vastasid algul viktoriinis ingliskeelsete maade ning nende kultuuri kohta käivatele küsimustele. Seejärel tuli etteantud sõnu kasutades koostada luuletus ja see üheskoos ilmekalt-vaimukalt ette kanda.
Pooleteisttunnise võistluse järel tunnistati parimaks Käina 7. klassi tüdrukute võistkond koosseisus Tiina Laun, Liisi Laun ja Marleen Žacek. Juba teises voorus said nad maksimaalsed 30 punkti, mis andiski Käinale suure edumaa – lõpptulemuseks 51 punkti. Järgnesid Palade I võistkond ehk Raili Utrop, Peeter Valdman, Mart-Aleks Nittim, kes teenisid 50 punkti, 25 kummaski voorus.
Kolmas oli Kärdla I ehk Mattias Malk, Marit Nurk, Anette Matto, Helina Kivi 47 (23+24) silmaga.
Väga tugeva loovtöövooruga, kus koguti 28 punkti, tõusid neljandaks-viiendaks Emmaste 8. klass ning Kärdla III võistkond, kes teenisid kokku 46 punkti.
Välja anti ka üks eripreemia. Selle sai eriti omapärase loovtöö esitamise eest Emmaste põhikooli 7. klassi õpilane Emma Leeloo Dillon.
Kuna tegemist polnud olümpiaadiga, vaid oskustevõistlusega, milleks spetsiaalselt valmistumist ette nähtud ei olnud – korraldajate eesmärgiks oli näha, mida õpilased tavaprogrammi käigus omandanud on – , valiti võistluspaigaks noortekeskus just mitteakadeemilise õhkkonna pärast.
Osales tosin 7.–8. klasside kolmeliikmelist võistkonda. Esindatud olid kõik saare põhikoolid.

Hergo Tasuja
Emmaste PK õpetaja

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411