Reede, märts 21, 2014
 

Laskjate edu

Hiiumaa laskesportlased saavutasid üle aegade parima tulemuse EMSL Jõud meistrivõistlustel Haapsalus. Seitsmekesi toodi kümne stardiga koju kuus medalit, kolm hõbedat ja kolm pronksi. “Teistel maakondadel oli oluliselt rohkem võistlejaid, meie ei ole varem nii kõrgeid kohti nii väikse maakonna ja võistlejate arvu juures saanud,” oli Hiiumaa laskespordiklubi liige Aimar Hansen tulemusega väga rahul.
Naisveteranidest sai õhupüssist laskmises hõbeda Liivi Hansen, Riina Tikerpuu pronksi ja Annika Koppel neljanda koha. Õhupüstolist laskmises sai naisveteranidest hõbeda Liivi Hansen. Meesveteranidest sai Kalmar Tikerpuu õhupüstolist laskmises pronksi, Valeri Tamme oli seitsmes, Aimar Hansen üheksas. Õhupüssist laskmises võitis meesveteranide arvestuses Valeri Tamme hõbeda ja Kalmar Tikerpuu pronksi. Meeste arvestuses jäi Tiit Vannase tulemuseks 14. koht.
Eriti tore, et laupäeval sai Eesti noorte MV-l Haapsalu noorte võistkonnas võistelnud Argo Hansen võistkondlikus õhupüssist laskmises proksi.
Pühapäeval toimunud MV-l osales ligi 140 laskurit üheksast maakonnast, Hiiu maakond oli kokkuvõttes kuues.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411