Reede, märts 21, 2014
 

Algas ühepäevakohvikute konkurss

Märtsi lõpuni ootavad Kärdla kohvikutepäeva korraldajad Ere Naat-Tammepuu ja Ly Kaups kohvikupidamise ideid.
Selleks et osaleda kohvikupidajana, tuleb oma mõtted ja kavatsused kirja panna ning saata needd meilil erenaat@gmail.com Kohvikud valitakse 15. aprilliks.
Ere Naat-Tammepuu selgitas, et ideekavand peaks sisaldama kohviku teemat ehk milline on avatava kohviku stiil või keskne mõte – kas näiteks hubane perekohvik, kus mõnus murul pikutada või hoopis Prantsuse kohvik croissantidega või tervet staadioni täitev spordikohvik.
Kirja tuleks panna ka ühepäevakohviku asukoht. “Eelkõige on oodatud koduaiad ja -õued nii Kärdlas kui mujal Hiiumaal,” lisas Ly Kaups.
Välja peaks tooma kohviku kokkupuute kohaliku ajalooga ja lisada selgitus, kuidas seda esitletakse. Kirja tuleks panna ka kohviku korraldajad.
Kohvikupidajad sõlmivad MTÜga Kärdla Kohvikutepäev osavõtulepingud, kus kirjas korraldajatepoolsed ootused ja nende abi kohvikupidajatele. Täita tuleb ka teatud tingimusi. Nii näiteks peab kohvikust vähemalt üks esindaja osalema kohvikutepäeva koolitustel. Neli koolituspäeva toimuvad juuni- ja juulikuus.
Kaheksas Kärdla kohvikutepäev toimub 2. augustil, päev varem ja päev hiljem on avatud eel- ja järelkohvikud üle Hiiumaa.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411