Teisipäev, jaanuar 7, 2014
 

“Wally kohvikusse” pääseb Kärdla kultuurikeskusest

Kuressaare Linnateater
Kuressaare linnateatri soe ja särtsu täis komöödia “Wally kohvik”etendub Kärdla kultuurikeskuses laupäeval, 18. jaanuaril algusega kell 18.
Sam Bobrick´i ja Ron Clark´i komöödia räägib New Yorgist pärit noorest mehest Wally Murdockist, kes ostab oma naisele sünnipäevaks kohviku. Paraku on see kohvik Las Vegase lähedal kõrbes ning asub veel õnnetuseks valel pool teed. Selles kohvikus, mis näeb välja nagu hamburger, otsustavadki noored oma iseseisvat elu alustada. Saatuse tahtel satub enne kohviku avamist paarikese juurde ka üks tüdruk, kes on tohutu pika tee hääletanud ning kel on kindel soov Holly-woodi jõuda ja filminäitlejaks saada. Tüdruk, kes tuleb vaid üheks õhtuks, jääb sinna aga 20 aastaks…
Loo koomilisus seisneb selles, et 40 aasta jooksul ei külasta kohvikut mitte keegi, kuna see asub vales kohas ja kõik käivad teisel pool teed konkurendi juures. Teisalt loodab kohvikuomanikest abielupaar kogu aeg, et äkki ehitatakse sinna koolimaja või tehakse uus tee. Ent aastad lähevad ja midagi ei juhtu. Lõpuks on tegelased vanad ja siis saab näha ja kuulda, mida nad ise kogu asjast arvavad.
Tõlkija ja lavastaja Peeter Tammearu, kunstnik Jaak Vaus, osades Andres Raag (Tallinna Linnateater), Helena Merzin-Tamm ja Merilin Kirbits.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411