Teisipäev, jaanuar 28, 2014
 

Töötukassa tunnustas koostööpartnereid

Töötukassa tunnustas tööandjaid, kohalikke omavalitsusi ja koostööpartnereid, kellega on teinud tõhusat koostööd.
Hiiumaa tööandjatest tunnustati mulluseks parimaks koostööpartneriks  OÜSOL Eesti, mis saare ettevõtetest kõige rohkem, seitsmel korral, on otsinud töötajaid läbi töötukassa.
Parim koostööpartner oli Samaaria Eesti Misjoni Hiiumaa osakond ja selle juhataja Ingrid Purge. “Läbi mitmete aastate on koostöö olnud suurepärane. Tänu Ingridi suurele hingele oleme saanud aidata väga paljusid nii alkoholiprobleemidega kui pikaajalisi kliente läbi tööpraktika ja palgatoetuse. Ingridi puhul võime alati kindlad olla, et ta on valmis aitama ja ei karda võimalikke probleeme,” seisab töötukassa saadetud pressiteates.
Mullu käis Samaaria Eesti Misjoni Hiiumaa osakonnas tööpraktikal kuus töötukassa klienti.
Kohalikest omavalitsustest valis töötukassa parimaks koostööpartneriks Käina valla. Märgiti, et  vald on olnud aktiivne töötukassa teenuste pakkuja ja aidanud leida töötukassa klientidele sobivaid lahendusi. Eriti hea koostöö on olnud tööharjutuse teenuse pakkumise raames, mis on vajalik töötute tööharjumuse taastamiseks või esmase tööharjumuse kujundamiseks.
Nimeliselt tunnustas töötukassa Käina vallavalitsuse sotsiaal-ja haridusnõunikku Kairi Hiisi, kes nende sõnul on alati valmis aitama, toetama ja nõu andma.
Koostööpartnerite tänuvastuvõtt toimus rahvusooper Estonia Valges saalis möödunud neljapäeval. Parimaid partnereid nimetas töötukassa teist korda ning kaasa said rääkida kõik maakondlikud osakonnad.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411