Reede, detsember 13, 2013
 

Pressisõber ja pressivaenlane

Eesti ajalehtede liidu (EALL) liikmeslehtede peatoimetajad valisid kolmapäeval tänavu aasta pressisõbraks suvise arvamusfestivali korraldaja Kristi Liiva ja pressivaenlaseks endise kultuuriministri Rein Langi, kes sai tiitli kolmandat korda.
Kristi Liiva valiti pressisõbraks, sest arvamusfestival aitab kaasa vaba sõna arendamisele ja vabale ajakirjandusele laiemas mõttes. Pressisõber saab auhinnaks nimelise ruupori, mis valmib metallikunstnike käsitööna.
Endise kultuuriministri Rein Langi valimine pressivaenlaseks on peegeldus sellele, mis ühiskonnas toimunud ning Sirbiga aset leidnu oli vaid üks põhjustest, ütles EALLi tegevjuht Mart Raudsaar.
EALLi aastakoosolekul esinesid peatoimetajatele ja väljaandjatele Eesti Posti juhatuse esimees Aavo Kärmas ning Harju maakohtu kohtunik ja pressinõukogu liige Meelis Eerik. Kärmas rääkis ajalehtede ja Eesti Posti koostööst ja selle tulevikust, Eerik ajakirjanikest kohtus ja ajakirjandusest kohtuniku vaatevinklist.
Lõppevast aastast tegid kokkuvõtte EALLi nõukogu esimees Peep Kala ja Mart Raudsaar. Aastakoosolek kinnitas järgmise aasta eelarve ning  valis nõukogu liikmed ja esimehe.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411