Reede, november 15, 2013
 

Väärt algatused

Tänases lehes teevad ilma mitmed toredad kodanikualgatused: MTÜ Hiiumaa mudeliklubi tubli töö, MTÜ Hiiumaa Kino liikmete püüdlused, et esimene kinosajand ei jääks Hiiumaal viimaseks, ja naljaka nimega MTÜ Vanamees ja Kits, mis tahab pronksi valada ühe hiiu naljaloo.
Väärt algatused kõik ja ootavad nii meie kui Euroopa Liidu toetust. Ei ole kõik meie tublid ja aktiivsed kodanikud veel nii rikkad, et oma taskus leiduvast rahast skulptuure paigaldada ja kalleid seadmeid osta. Sellepärast ootame, et panustaksid need, kel teistest paremini läinud, ja Euroopa Liit, kes Eestit seni veel toetust vajavaks riigiks peab.
Käes on aeg anda oma sisend LEADER-arengustrateegiasse, et panna paika see, mida tahame toetustega Hiiumaal ära teha järgmisel EL eelarveperioodil.
Neid, kes MTÜ loonud ja eesmärgi seadnud ning selle poole rühivad projekte kirjutades ja annetusi kogudes, võiksime aga tunnustada kodanikupäeval – aega kandidaatide esitamiseks on veel esmaspäevani. Kes meie tublisid ikka tunnustab, kui mitte me ise.

15. november 2013

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411