Teisipäev, september 17, 2013
 

Üleskutse: koome päästjatele sokke


Oktoobri lõpuni kutsub päästeameti Lääne päästekeskus käsitöölisi kuduma Lääne regiooni kuue maakonna päästjatele pehmeid ja sooje, ohutussõnumit kandvaid sokke.
Lääne päästekeskuse ennetustöö büroo Pärnumaa ennetaja Katrin Zagorski ütles, et seni on päästeala loominguvõistlused suunatud pigem noortele ja lastele. “Sel korral soovime pakkuda uut ja huvitavad väljakutset just vanemale generatsioonile. Teadupärast on memmede seas palju osavaid ja nobedaid kudujaid, siit ka mõte pakkuda neile tavalise villase soki kudumisele vaheldust ning panna nad läbi käsitöö mõtlema kodusele tuleohutusele,” rääkis Zagorski.
Vajadusel tuleb maakonna ennetaja või päästekomando pealik sokkidele ise koju järele. Soovi korral kontrollivad nad ka suitsuanduri korrasolekut ja vajadusel vahetavad suitsuanduril patarei. Kodukülastuse käigus vastatakse ka meeleldi ohutusalastele küsimustele.
Sokkidest, millele on vaja järele tulla, saab teada anda telefonil 444 7810.
Sokikudumiskampaania toimub päästeametis ja Lääne päästekeskuses esmakordselt ning sooje jalakatteid oodatakse Hiiumaal, Saaremaal, Läänemaal, Järvamaal, Pärnumaal ja Raplamaal.

 

Sildid: , ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411