Reede, september 20, 2013
 

Tuurus algavad sügisesed koolitused

Sihtasutuse Tuuru erakool Tuuru Koolitus alustab 1. oktoobril 15. hooaega.
Õppidasoovijail on võimalik Tuuru Koolituse õppekavast valida endale sobiva raskusastmega inglise, soome või rootsi keele kursus, arendada arvuti kasutamise oskusi ning omandada algteadmisi teenindusest, turundusest ja ettevõtlusest.
Koolituse hind ja toimumine sõltuvad õpperühmade täituvusest. Kursuse toimumise eelduseks on 8–10 osavõtjat. Registreerimiseks tuleb täita avaldus. Koolitusest saab ka loobuda, teatades sellest kirjalikult viiv päeva ette.
Vastavalt Tulumaksuseadusele tagastatakse eraisikutele koolituskuludelt tulumaks. E-tuludeklaratsiooni esitajatel võetakse koolituskulude tulumaksusoodustus arvesse automaatselt, vajadusel väljastab SA Tuuru vastavasisulise õiendi.
Piisavale hulgale koolitushuvilistele (8–10 osavõtjat) on Tuuru valmis kursust korraldama ka huviliste endi valitud kohas: külamajas või ettevõttes.
26. septembril on alustavatele ettevõtjatele kavas koolitus, mida Ettevõtluse Arendamise sihtasutuse tellimusel viib läbi ettevõtluskõrgkool Mainor.
Lisateavet kursuste sisu, õpetajate ja toimumisaegade kohta saab Tuuru koduleheküljelt www.tuuru.edu.ee, meilil info@tuuru.edu.ee ja telefonil 462 2800.
Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti riigi rahastatud programm Täiskasvanute koolitus vabahariduslikes koolituskeskustes, milles Tuuru pakkus hiidlastele võimalust tasuta õppida, lõppes tänavu 30. juunil. Tuuru otsib ka nüüd, kui euroraha jagamises paus, aktiivselt võimalusi hiidlaste koolitusvõimaluste avardamiseks. Uutest kursustest antakse teada kodulehekülje www.tuuru.edu.ee vahendusel.
1999. aastal Tuuru juurde asutatud erakool tegutseb erakooliseaduse alusel.

KRISTJAN ARUNURM
SA Tuuru juhataja

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411