Reede, september 20, 2013
 

Lennake, lennake!

Kärdla lennujaama direktor Allan Mäll on tõeline entusiast, kes püüab teha kõik selleks, et tema hoole all olev lennuväli oleks võimalikult kaasaegne, heas korras ja lennureisijate arv kasvaks. Tema tööajal on lennuväljal tehtud suuri investeeringuid – lennujaama hooned viidi üle maaküttele,  ehitati navigatsioonimajakad ja tänavu valmis uus garaažikompleks – nii uhke, et saarlastelgi pole sellist.
Allan Mäll pole direktor, kes hoolitseks ainult lennujaama eest. Talle on tähtis ka see, et liinilennud toimuks ja reisijad ikka lennata saaks. Ühest küljest on lennujjaama juhil muidugi hea raporteerida kui 10 000 reisijat aasta lõpuks kokku saab või üle sellegi, teisalt peaks selle eest hoopis seisma lennufirma ja maavalitsus. Õnneks on tänavu head koostööd teinud kõik kolm ja ka teenuse osutajaga, ASiga Avies pole olnud põhjust pahandada.
Selleks, et Kärdla lennujaama tehtud investeeringud end õigustaks ja ministeeriumil oleks põhjust valitsuselt rohkem dotatsiooni küsida, tuleks rohkem lennata.
Valik on ju soodne. Lennukipilet on vaid 6 eurot kallim kui bussipilet, kuid see eest kaheksa korda kiirem. Nii et lennake, lennake – õhusõit on ajavõit!

20. september 2013

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411