Teisipäev, september 17, 2013
 

Kasside steriliseerimisprojekt jätkub, palume abi!

Kas mäletate, märtsis palusime abi Hiiumaa kasside steriliseerimise jaoks? Tegelesime Soonlepa ja Villamaa kassikolooniatega, tänaseks oleme selle tööga lõpetanud. Koos Käina valla koloonia kassidega ja ka varjupaiga kassidega on tänu heade inimeste abile steriliseeritud, kastreeritud ja ka ravitud 25 kassi. Seda on palju ja samas väga vähe. Peame jätkama Käina valla koloonia steriliseerimist ja ka varjupaigas on praegu teiste hulgas kuus lõikamata kassi, mõnel ei ole küll veel õige aeg kätte jõudnud. Selle tegevuse jätkamiseks palume annetajate abi.
Steriliseerimine ja kastreerimine on tõhusaimad ennetusmeetodid kasside paljunemise ärahoidmiseks. Paraku ei ole paljud kassiomanikud sellest veel aru saanud ja soovimatuid kassipoegi sünnib igal aastal sadade kaupa. Ka Hiiumaal.
Kuulikodu tegutseb peamiselt inimeste annetuste toel. Meil on väga palju tööd. Peame Hiiumaal eravarjupaika, lahendame kohalikke loomakaitse juhtumeid ja teeme laiemalt koostööd erinevate organisatsioonidega loomakaitsepoliitikas. Üksikasjalikuma ülevaate käesoleva tiheda aasta tegemistest koostame ja avalikustame aasta lõpupoole. Täname südamest kõiki neid inimesi, kes meid ilma igasuguste üleskutseteta abistavad ja toetavad.
Alates käesolevast aastast saab loomade raviarvete tasumiseks meile annetada ka Swedbanki annetuskeskkonnas: www.swedbank.ee/about/support/donate/projects.
MTÜ Kuulikodu: SEB 10220110693012; Swedpank 221057445617
info: kuulikodu@gmail.com; tel: 5144115 (9.00–17.00)

Kadri Taperson
MTÜ Kuulikodu

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411