Teisipäev, august 6, 2013
 

Rekordiliselt kaunis nädalavahetus

Sel nädalavahetusel püstitasime me parvlaevade üleveorekordi, kohvikutepäeva külastajaterekordi, ratsupäevade startide rekordi, ilmselt ka majutuskohtade täituvuse rekordi.
Legendid räägivad, et mõne majutuskoha omanikul tuli ära öelda paarisajale soovijale, mõnes magasid pooled külastajad madratsitel. Tuuru juhataja Kristjan Arunurm kurtis, et Kärdla läheb lõhki kui otsis MAKide sajakonnale suvepäevalisele öömaja.
Ilmselt on käes aeg ehitada sadamasse planeeritud spaa- ja hotell, kuigi Hiiumaa suve ja kohvikutepäeva nautinud president kahtles ja küsis Kärdla linnapealt, kes elavad selles hotellis ülejäänud kümme kuud.
Usun, et kõik need, kes saavad siit suvel meeldivaid elamusi, tahavad ka kevadel, sügisel ja talvel tagasi tulla.
Ja mis kõige tähtsam, püstitasime taas hiidlaste külalislahkuse rekordi. Kärdla oli kolm päeva järjest täis lahkeid ja meeldivaid inimesi – selles võis igaüks veenduda. Kuigi sügisel ja talvel on tore nautida privaatset teenindust, tekkis soov, et kõik need rõõmsad inimesed võiksidki elada Hiiumaal.
Need mõned üksikud, kes liiga palju napsutasid, kaklesid või midagi näppasid, SEDA päeva rikkuda ei suutnud.
Järgmine meeleolukas ja külalisterohke nädalavahetus ootab ees – saarele saabub Hiiu Lehe turniirile mängima 300 võrkpallurit. Suvi jätkub ja hiidlaste külalislahkus loodetavasti ka.

6. august 2013

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411