Teisipäev, august 6, 2013
 

Markus Uuskari ja Stefan Kaibald tulid Eesti meistriks

Laupäeval, 3. augustil Pärnus toimunud Eesti meistri­võistlustel U-18 vanuseklassis tõid tiitli Hiiumaale Markus Uuskari ja Stefan Kaibald.
Suvise rannavolle hooaja tähtsaimal turniiril ei kaotatud ühtegi kohtumist. Finaalis võideti 2:0 paari Alari Saar-Markus Kullmann. “Kui eesmärk oli vähemalt medalivõit, siis see sai kuhjaga täidetud – tundub, et noormeestel õnnestus end tiitlivõistlusteks hästi motiveerida ja hea mänguvorm realiseerida,” oli rahul Stefani isa, Hiiumaa võrkpallitreener Ülari Kaibald.
Hiiumaa võrkpalliklubi noormeestest osalesid veel Robin Valting-Tamur Viidalepp, kes jäid jagama viiendat–kuuendat kohta. Kolmas hiidlastest paar Hannes Teidla-Steven Saar­nak jagasid 9.–12. kohta.
Eelmisel nädalal kirjutasime, et Uuskari-Kaibald said U-18 karikavõistlustel teise koha ja esindavad Eestit EEVZA meistrivõistlustel. Nüüd saavutatud Eesti meistri tiitel tagab pääsu ka U-18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustele, mis toimuvad 28.–31. augustini Valgevenes.
Ülari Kaibald tänas oma venda Aigor Kaibaldit, kes poisse suve jooksul korduvalt treenis ja neid kõikidel võistlustel juhendas. Noormeeste rannavollehooaega toetasid Jaan Soomets ja
Premium7.

 

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411