Reede, august 16, 2013
 

Leitud mootorratas ootab jaoskonnas

www.politsei.ee

PPA Kärdla kordonis ootab praegu omanikku 11 sõiduriista, enamus jalgrattad, kuid teiste seas ka üks mootorratas Ducati ja kummipaat koos aerudega.
Must mootorratas registreerimisnumbriga BJ 29915 leiti juulis kusagil Hiiumaal. PPA veebilehel rubriigis “Politsei palub abi” märgitakse, et mootorratta praeguse omaniku kohta andmed puuduvad. Helehall kummipaat ja kaks aeru leiti Kõrgessaare vallast samuti juulikuus.
Juulikuus on sisestatud ka kümne jalgratta andmed. Nii pruuni-valgekirju naistejalgratas Panther kui sini-valge meestejalgratas Minerva leiti tänavu 16. juulil Käina valla Orjaku sadamast. Musta poekorvi ja musta rattavõrguga roosa naistejalgratas leiti juba 6. juunil Tõrvanina rannast. Ratta raamil kiri “Cresclent”. Üks meestejalgratas, mille pilti pole toodud, leiti Kärdla linnast 5. juunil. Kirsipunane naistejalgratas, millele vihma kaitseks ümber sadula seotud kilekott, leiti Kõrgessaare alevikust tänavu 21. mail. Valge, puna-musta kaunistusega meestejalgratas, mille kirjad “Sirius” ja “Sarda” leiti Kärdla linnast 17. mail.
Ikka veel ootavad omanikku ka neli eelmisel aastal leitud jalgratast. Mullu 18. septembril leiti Käina alevikust kollane, musta kaunistusega meestejalgratas kirjadega “Super” ja “Saneagle”. Ikka veel on politseijaoskonnas hoiul mullu 22. septembril Kõrgessaare alevikust leitud must meeste­jalgratas ja 1. septembril Kärdla linnast leitud roheline meestejalgratas, raamil kiri “Stardust”. Päevinäinud punane naistejalgratas Schauff leiti eelmisel aastal Kärdlast.
Kõigi leitud asjade kättesaamiskoht on Kärdla politseijaoskond, Sadama 26, Kärdla. Lisainfo tel 440 1433; 440 1405.
HR

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411