Reede, august 9, 2013
 

Hiiumaa 56. võrkpalliturniiri ajakava

1.väljak: MEHED
kohtunik Kirsti Kerves
10.15 RANTIPOL vs VALTS
11.00 VALTS vs KAARMA
11.45 KAARMA vs RANTIPOL
13.15 A-1. vs H-1.*
14.00 A-3. vs H-3.
14.45 Kohad 1.–8. (I kaotaja vs L kaotaja)
15.30 Mehed 17.–18. koht
16.15 Meeste finaal

2.väljak: MEHED
kohtunik Hannes Teidla
10.15 VENUSCLUB vs VALIO-MEHED
11.00 VALIO-MEHED vs ARUKÜLA PMK
11.45 ARUKÜLA PMK vs VENUSCLUB
13.15 C-1. vs F-1.
14.00 C-3. vs F-3.
14.45 Kohad 1.–8. (J kaotaja vs K kaotaja)
15.30 Mehed 19.–20. koht
16.15 Mehed 3.–4. koht

3.väljak: MEHED
kohtunik Steven Saarnak
10.15 VOLLEYWOOD vs KOI-OTT
11.00 KOI-OTT vs REVAL STONE
11.45 REVAL STONE vs VOLLEYWOOD
13.15 E-1. vs D-1.
14.00 E-3. vs D-3.
14.45 Kohad 9.–16. (I kaotaja vs J kaotaja)
15.30 Mehed 21.–22. koht
16.15 Mehed 5.–6. koht

4.väljak: MEHED
kohtunik Kevin Kaar
10.15 AS SIIMU AUTO vs VANA DAVAI
11.00 VANA DAVAI vs VK TÕUSEV
11.45 VK TÕUSEV vs AS SIIMU AUTO
13.15 G-1. vs B-1.
14.00 G-3. vs B-3.
14.45 Kohad 9.–16. (J kaotaja vs K kaotaja)
15.30 Mehed 23.–24. koht
16.15 Mehed 7.–8. koht

5.väljak: MEHED
kohtunik Risto Merimaa
10.15 VK TERVIS vs ÕIS
11.00 ÕIS vs DAVAI
11.45 DAVAI vs VK TERVIS
13.15 A-2. vs H-2.
14.00 Meeste 1. poolfinaal (I võitja vs J võitja)
14.45 Kohad 17.–24. (I kaotaja vs J kaotaja)
15.30 Mehed 9.–10. koht

6.väljak: MEHED
kohtunik Jürgen Puuri
10.15 VK LANGEV vs HIIUMAA VK
11.00 HIIUMAA VK vs RETRO
11.45 RETRO vs VK LANGEV
13.15 C-2. vs F-2.
14.00 2. poolfinaal (K võitja vs L võitja)
14.45 Kohad 17.–24. (J kaotaja vs K kaotaja)
15.30 Mehed 11.–12. koht

7.väljak: MEHED
kohtunik Heikki Pukk
10.15 VK KRAMP vs KIILI SK
11.00 KIILI SK vs VN KRDVG US6
11.45 VN KRDVG US6 vs VK KRAMP
13.15 E-2. vs D-2.
14.00 Kohad 9.–16. (I võitja vs J võitja )
14.45 Kohad 17.– 24. (I võitja vs J võitja)
15.30 Mehed 13.–14. koht

8.väljak: MEHED
kohtunik Ülari-3
10.15 SELTSKOND vs
HIIUMAA VETERANID
11.00 HIIUMAA VETERANID vs
NEEMECO/TACOEXPRESS
11.45 NEEMECO/TACOEXPRESS vs SELTSKOND
13.15 G-2. vs B-2.
14.00 Kohad 9.–16. (K võitja vs L võitja)
14.45 Kohad 17.–24. (K võitja vs L võitja)
15.30 Mehed 15.– 16. koht

9.väljak: NAISED
kohtunik Marika Koppel
10.15 DAVAI-Z vs E & T
11.00 NEEMECO7TACOEXPRESS vs
KIILI SK
11.45 1–4 võitja vs 2–3 võitja
12.30 1–4 kaotaja vs 2–3 kaotaja
13.15 A-3. vs C-3.
14.00 A-1. vs C-2.
14.45 Naised 1. poolfinaal
15.30 Naised 9.– 10. koht
16.15 Naiste finaal

10.väljak: NAISED
kohtunik Marleen Breemet
10.15 SPARTA vs HIIU NAISED
11.00 SELTSKOND vs VK KRAMP
11.45 1–4 võitja vs 2–3 võitja
12.30 1–4 kaotaja vs 2–3 kaotaja
13.15 D-3. vs B-3.
14.00 D-1. vs B-2.
14.45 Naised 2. poolfinaal
15.30 Naised 11.–12. koht
16.15 Naised 3.–4. koht

11.väljak: NAISED
kohtunik Janne Nurk
10.15 VALIO-NAISED vs SERVER
11.00 KÄINA vs VK RETRO
11.45 1–4 võitja vs 2–3 võitja
12.30 1–4 kaotaja vs 2–3 kaotaja
13.15 A-4. vs C-4.
14.00 A-2. vs C-1.
14.45 Kohad 1.–8. (I kaotaja vs L kaotaja)
15.30 Naised 13.–14. koht
16.15 Naised 5.–6. koht

12.väljak: NAISED
kohtunik Airi Illisson
10.15 SÕBRAD vs TEMPO
11.00 OTEPÄÄ VK vs HIIU TEED
11.45 1–4 võitja vs 2–3 võitja
12.30 1–4 kaotaja vs 2–3 kaotaja
13.15 D-4. vs B-4.
14.00 D-2. vs B-1.
14.45 Kohad 1.–8. (J kaotaja vs K kaotaja)
15.30 Naised 15.–16. koht
16.15 Naised 7.–8. koht

17.00 AUTASUSTAMINE
Peakohtunik: Mati Kiiver
Peasekretär: Kati Vaht
Peakorraldaja: Hiiu Leht
Läbiviija: Hiiumaa võrkpalliklubi

* Alagrupid MEHED A–H, I–P võistkonnad selguvad play-off mängudel.
NAISED alagrupid A–D, I–P võistkonnad
selguvad play-off mängudel.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411