Reede, juuli 19, 2013
 

Tantsufestival ootab toetust

Hiiumaa TantsuFestivali korraldavad noored ootavad Hooandja kaudu oma ettevõtmisele lisatuge.
Käinas toimuv festival on tantsijate ja tantsuhuviliste kokkusaamine, mida noored tantsujuhid korraldavad tänavu juba neljandat korda. Festivali korraldajad on iga kord festivalile n-ö peale maksnud, seekord palutakse festivali korraldamiseks abi hooandjast.
“Senini on ettevõtmist toetanud Kultuurkapital, aga tänavu vajame lisajõudu, et omalaadne festival toimuda saaks,” rääkis üks festivali korraldajatest Rauno Zubko.
Ettevõtmist oli kolmapäevaks toetanud 13 hooandjat kokku 200 euroga. Kogu projekti toetatakse 4. augustil, juhul, kui see selleks ajaks kogub eesmärgiks seatud summa 2000 eurot.
“Kogu meie tiim töötab küll missioonitundest, aga heal tasemel tantsuõpetus ja kogu laagri ülalpidamine nõuab siiski raha,” selgitas Zubko. Ta  ütles, et festival ära ei jää ka juhul kui toetust ei tule: “Eks kuidagi peame hakkama saama.”
Hiiumaa TantsuFestival ehk HTF on laagriformaadis festival, kus nädala jooksul saavad erineva tasemega tantsuhuvilised võtta osa kaasaegse ja tänavatantsu tundidest; teatri, muusika ja filmitegemise töötubadest või osaleda etenduse lavastusprotsessis.
Zubko ütles, et registreerimine festivalist osavõtuks juba käib ja soovijaid jätkub. Tänavu toimub HTF 5.–11. augustini. Lisainfo www.tants.org.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411