Reede, juuni 7, 2013
 

Tule uuri Hiiumaa arengujooni

Märkamatult on kulunud peaaegu aasta sellest, kui mullu 5. juulil tehti esimene samm Hiiumaa arengu­strateegia 2014–2020 koostamise teel – juhtrühma koolitus.
Selle aja jooksul on peetud neli juhtrühma koosolekut, 23 teemarühmade koosolekut, viis avalikku arutelu ja kuus huvirühmade arutelu ning selles protsessis on osalenud paarsada inimest, sh eksperdid Rivo Noorkõiv, Matti Lüsi, Garri Raagma ja Ulf Johanson.
“Nüüd on aeg tehtut kõigile hiidlastele esitleda ja üheskoos vaadata saare tulevikku,” ütles strateegia koostamise koordinaator Aivi Telvik. Ta kutsub kõiki valminud dokumendiga tutvuma neljapäeval, 13. juunil algusega kell 15 Käina huvi- ja kultuurikeskuses toimuval strateegiaseminaril.
Väga oodatud on tagasiside, küsimused, arvamused ja ettepanekud. Valminud tulevikudokumendiga saab eelnevalt tutvuda ka internetis www.tuuru.edu.ee (alapealkiri “projektid”).
Kui eelmine Hiiumaa arengudokument, mille kehtivusaeg lõppes aastal 2010, sai valmis ja seisis hiljem riiulil omasoodu, siis valmiva dokumendi elluviimist hakkaks jälgima Hiiumaa omavalitsuste liit – niisugune ettepanek on kirjas strateegia eelnõus.
“Strateegia eelnõu on meie, hiidlaste metoodiliselt kirja pandud ühislooming ja väljendab neid reaalseid võimalusi ja soove, mis nende kuude jooksul on kokku kogutud,” ütles Telvik.

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411