Teisipäev, juuni 11, 2013
 

Hiidlastele käib võistkonnavõistlus üle jõu?

Kärdla staadionil sai teoks kolmas sõprusvõistlus kergejõustikus Saaremaa ühisgümnaasiumi, Kuressaare gümnaasiumi ja Kärdla ühisgümnaasiumi tiimi vahel.
Võistlusel peeti ka võistkondlikku arvestust, see muutis iga saavutatud koha oluliseks. Tähtis oli, et võistkond oleks täielikult komplekteeritud, sest iga võistleja tulemus andis võistkonnale punkte.
Noored lõid innukalt kaasa kõikidel aladel ja neid soosis soe ilm, mis aitas kaasa väga heade sportlike tulemuste saavutamisele.
Eriti tublilt võistlesid Saaremaa ühisgümnaasiumi õpilased, kurvastas aga, et Kärdla ühisgümnaasiumi võistkond oli poolikult komplekteeritud. Kergejõustiku­treeneri Toivo Pruuli arvamus: tuleval aastal tuleb võistlused korraldada noorematele vanuseklassidele, siis saaks komplekteerida ka Kärdla kooli võistkonna täies koosseisus.
Koolide arvestuses võitiski Saaremaa ühisgümnaasium 187 punktiga, teine oli Kuressaare gümnaasium 121, kolmas oli Kärdla gümnaasium 77 punktiga.
Võistluste korraldus oli väga hea, peakohtunikuks oli Toivo Pruul, peasekretäriks Kati Vaht ja kommentaatoriks Erik Lillo.
Lõpetuseks meeldiv uudis – Kristina Joarand ja Kelly Nurk täitsid seitsmevõistluses TV 10 olümpiastardi finaalvõistluste normatiivi ja pääsesid Rakveres toimuvatele võistlustele.

LEMBIT SAUER
spordiveteran

 

Sildid:

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411