Reede, mai 31, 2013
 

Parvlaevaliinil suvine reisiplaan

Esmaspäevast lisandus Rohuküla–Heltermaa liinile nädalas 28 täiendavat reisi, mida peamiselt teenindab parvlaev Regula. Kui kevadises sõiduplaanis oli kokku 86 väljumist nädalas, siis nüüd 114.
Väinamere Liinide teenindusjuht Anu Hiiuväin ütles, et kevadine sõiduplaan ei suutnud reede õhtuti enam nõudlust rahuldada ja tuli lisareise teha, suvise, tihedama reiside arvuga peaksid aga kõik soovijad üle sõita saama.
“Nüüd saavad need reedeõhtused lisareisid olema ilusasti graafikus, ka laupäeva hommik läheb tihedamaks, siis on samuti väga nõutud aeg Hiiumaale sõitmiseks,” selgitas Hiiuväin.
Laupäeva hommikuti soovitab ta kasutada kell 8.30 Rohukülast väljuvat reisi, sest selle teeb suurem laev Hiiumaa. Kell 10 väljuvale Regulale ei pruugi kõik soovijad mahtuda.
Uus parvlaevade sõiduplaan, mis tõi kaasa lühema lossimis- ja laadimisaja ning kiirema ülesõidu, käivitus Hiiumaa liinil 15. aprillil. Sellest ajast sõidab parvlaev Hiiumaa peamiselt nn kolmetunnist graafikut, väljudes samast sadamast iga kolme tunni järel.
Suve tippaja sõiduplaan läheb käiku 20. juunist, mil nädalas lisandub veel 18 väljumist.

 

Sildid: ,

Comments

Pole ühtegi kommentaari.
 
Hiiu Lehest

Hiiu maakonna sõltumatu maakonnaleht aastast 1997

Miks sündis Hiiu Leht »
Kontakt

Telefon: +372 463 2199
Email: hiiuleht@hiiuleht.ee

Vabrikuväljak 1, Kärdla, 92411