Teisipäev, mai 21, 2013

Kassari jooksul 77 osalejat

Laupäevasel Kassari jooksul osales 77 võistlejat, kel oli valida alates 50 m kuni 20, 6 km rajani.
Pikale rajal võitis naistest Marina Järve ajaga 1.50.47, teine oli Anne-Liis Leht 1.57.41, kolmandat kohta jagasid Helen Tikka ja Maarja Pertel ajaga 2.04.14. Meestest võitis Erko Õunapuu ajaga 1.31.08, järgnesid Hergo Tasuja ajaga 1.44.26 ja Einar Järve 1.53.29-ga.
8,2 km rajal võitis kuni 13a tüdrukute arvestuses Roberta Mikk ja poistest Mihkel Tammeveski, kuni 16a poistest Ott Koor, meestest  Kaarel Barinov ja meesveteranidest Andrus Rüütelmaa.
3,8 km jooksus oli kuni 13a tüdrukutest kiireim Karin Pisa ja poistest Kas­per Pisa, kuni 16a tüdrukutest Kerly Klee ja poistest Raigo Jõeleht, 17–34a naistest Jaana Üksik ja 17–39a meestest Oskar Tikka, naisveteranidest Ruta Tammeveski ja meesveteranidest Aivar Jõeleht. Koolieelikute jooksudel lippas 23 välejalga.